LEGO 21137 MINECRAFT Jeskyně v horách

21137

Téma stavebnic: LEGO MINECRAFT
Počet kostek (dílů): 2863

Nový produkt

Postav si Jeskyni v horách a prozkoumej ji. Obsahuje úžasnou důlní dráhu s inte...

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 121 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 121 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 121 Kč.


7 299 Kč s DPH

Postav si Jeskyni v horách a prozkoumej ji. Obsahuje úžasnou důlní dráhu s integrovaným výtahem poháněným rudým kamenem a spoustu dalších funkcí, včetně výbuchu dynamitu, otáčecí pavoučí líhně, výbuchu nabitého Creepera a chrlení lávy. Umísti svítící kostku a rozsviť tak rotujícího pavouka, zeď z rudého kamene, svítící dýni, noční přístřešek, pec, lávu nebo pochodeň, která osvětluje vstup do jeskyně. Užívej si tvořivá dobrodružství ze světa Minecraft™ s touto snadno přestavitelnou a upravitelnou stavebnicí LEGO® Minecraft, ve které najdeš své oblíbené postavy a předměty. Stavebnice je navržena pro mladé fanoušky velmi úspěšné videohry. Součástí jsou minifigurky Stevea a Alex, navíc třináct mobů včetně nabitého Creepera.

Součástí jsou dvě minifigurky: Steve a Alex, navíc jeskynní pavouk, vlk, vlče, sliz, dva malé slizy, dva netopýři, zombie, enderman, kostlivec, ovce a nabitý Creeper™.
Obsahuje důlní dráhu s integrovaným výtahem poháněným rudým kamenem, dva důlní vozíky, úkryt s postelí, řemeslným stolkem a pochodní, skrýš na vrcholku hory s postelí, pochodní a pecí, navíc svítící kostku, stromy, vodopád, lávu a pochodně.
Rozlož model a dostaň se do detailního interiéru. Navíc ho můžeš přestavovat pomocí oddělitelných sekcí, které se snadno spojují.
Vyjmi kousky diamantové rudy a aktivuj funkci chrlení lávy.
Aktivuj líheň jeskynních pavouků.
Aktivuj funkci výbuchu Creepera.
Naskoč do důlního vozíku a ujížděj po podzemní trati. Pomocí výtahu poháněného rudým kamenem se můžeš dostat až na vrcholek hory.
Odpal dynamit a prodluž tak tunel pro další koleje. Umísti svítící kostku a rozsviť tak rotujícího pavouka, zeď z rudého kamene, svítící dýni, noční přístřešek, pec, lávu nebo pochodeň, která osvětluje vstup do jeskyně.
Vyzkoušej snadný přístup do detailní vnitřní části.
Obleč si své zlaté brnění, popadni svůj diamantový meč a štít a připrav se na bitvu!
Mezi zbraněmi najdeš meč a luk.
Mezi doplňky najdeš hodiny ze světa Minecraft™, pavoučí oči, cedule, mapy, zlaté brnění, štít, dynamit a osm kousků různé rudy, včetně diamantové, lapis lazuli, smaragdové, rudého kamene, zlaté, železné a dvou kousků uhlí.
Snadno přestavitelný a upravitelný design - vyber si ze tří možností, jak model pozměnit.
Popusť uzdu své představivosti - přestavuj stavebnici a vytvářej další a další modely LEGO® Minecraft™!
Tato sada obsahuje více než 2860 kostek.
Jeskyně měří přes 31 cm na výšku, 53 cm na šířku a 29 cm do hloubky.
  • Téma stavebnic LEGO MINECRAFT
  • Počet kostek (dílů) 2863

30 dalších produktů ve stejné kategorii: