LEGO HRA XBOX ONE Star Wars: The Force Awakens

CE199445

Téma: LEGO STAR WARS

Nový produkt

Popis produktu

Hra LEGO Star Wars: The Force Awakens Vás vtáhne hlou...

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 7 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 7 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 7 Kč.


775 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 1 499 Kč s DPH

Ušetříte: 724 Kč (48%)

Popis produktu

Hra LEGO Star Wars: The Force Awakens Vás vtáhne hlouběji do stejnojmenného filmu než kterákoliv jiná hra a přináší všechny hrdinské postavy včetně takových ikonických jako Rey, Finn, Poe Dameron, Han Solo, Chewbacca, C-3PO a BB-8, ale také Kylo ren, generál HUX a kapitán Phasma, přičemž Vám umožní prozkoumat takové kultovní Star Wars lokality, jako jsou například planeta jakki a základna Starkiller.

Tato akční adventura přináší nové herní prvky, včetně vylepšeného systému Multi-Builds, který vám umožní vybrat si z několika stavebních možností pro postup ve hře. Můžete se také, vůbec poprvé, zapojit do intenzivní nových blasterových přestřelek a s využitím okolního prostředí odrazit rád First Order. Můžete také zažít vzrušení z vysokorychlostní letecké hratelnosti při soubojích ve vesmíru a využívat při tom velké množství dopravních prostředkem, včetně legendárního Millenium Falcon.

Prožijte ve hře LEGO Star Wars: The Force Awakens epickou akci ze stejnojmenného filmu vyprávěla vtipným LEGO způsobem.

Hra obsahuje exkluzivní hratelný obsah, který spojuje příběhy Star Wars Episode VI: The Return of the Jedi a Star Wars: The Force Awakens.

LEGO Star Wars: The Force Awakens přináší systém Multi-Builds a blasterové přestřelky do světa LEGO videoher.
Se systémem Multi-Builds můžete s využitím dostupných LEGO kostek otevírat nové cesty, následně je rozebrat a znovu postavit a otevřít si jiné! A následně další!
Během blasterových soubojů využívejte své okolí jako kryt a postavte se proti řádu First Order.
  • Téma LEGO STAR WARS

5 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: