LEGO 21050 Architecture Studio

21050

Téma stavebnic: LEGO ARCHITECTURE
Počet kostek (dílů): 1210

Nový produkt

LEGO 21050 Architecture StudioNechte se inspirovat předním...

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Zakoupením tohoto produktu získáte až 73 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 73 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 73 Kč.


4 395 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 4 399 Kč s DPH

Ušetříte: 4 Kč (0%)

LEGO 21050 Architecture StudioNechte se inspirovat předními architekty a vytvořte si svůj vlastní unikátní design.Vdechni svým architektonickým výtvorům život ve formě LEGO®, s pomocí LEGO Architecture Studio. Je to ohromující sada: dostaneš více než 1200 kostek LEGO a brožuru s inspirativním průvodcem, která na 227 stránkách přináší tipy, techniky a popisy vlastností a prvků, a dále také intuitivní praktická cvičení připravená předními projekčními centry. LEGO Architecture Studio obsahuje všechno, co potřebuješ k tvorbě svých vlastních unikátních budov. Nech se vést svou představivostí po cestách projektování!Přiveďte v život své architektonické výtvory v LEGO podobě s totu sadou LEGO Architecture Studio. V této úžasné sadě dostanete přes 1200 LEGO kostiček a inspirativní příručku (text anglicky), která obsahuje 272 stran tipů, technik, funkcí a intuitivní praktické cvičení. LEGO Architecture Studio poskytuje vše, co potřebujete pro vytvoření svého vlastního unikátního modelu budovy. Prohlédněte si i další modely Architecture na MořeLega a nechte svou fantazii vést svůj design!Zahrnuje 1210 bílých a průhledných LEGO kostek

Schválené postupy od REX architektury, Sou Fujimoto Architects, SOM, MAD Architects, Tham & Videgård arkitekter a Safdie architekt.

Průvodce napsaný ve spolupráci s předními architekty a editoval Christopher Turner
  • Téma stavebnic LEGO ARCHITECTURE
  • Počet kostek (dílů) 1210

18 dalších produktů ve stejné kategorii: