LEGO 76129 SUPER HEROES Hydro-Manův útok

76129

Doporučený věk: od 7 let +
Téma: LEGO SUPER HEROES
Počet kostek (dílů): 471
Počet figurek: 3

Nový produkt

Postav krásné Benátky... a pak v nich udělej pořádný chaos s Hydro-Manem!

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 8 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 8 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 8 Kč.


888 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 1 099 Kč s DPH

Ušetříte: 211 Kč (19%)

Vydej se s Peterem Parkerem a MJ na výlet do Benátek a pokus se uchránit město před hrozivým vodním tvorem v sadě LEGO® Marvel Spider-Man 76129 Hydro-Manův útok. Tato akcí nabitá stavebnice obsahuje kavárnu u vodního kanálu se sestavitelným kávovarem, venkovními stolky a křesly pro minifigurky a také most. Kavárna i most ukrývají funkci výbuchu. Na minifigurkách jsou navíc dodatečné připojovací body pro ještě více herních možností. Pod městem je kanál s LEGO figurkou krysy. Tato napínavá stavebnice se Spider-Manem obsahuje také gondolu a 4 minifigurky se zbraněmi a doplňky – včetně výměnné hlavy, aby se z Petera Parkera mohl stát Spider-Man, a 9 různých dílků pavučin – pro ještě více možností při přehrávání scén z filmu Marvel Spider-Man: Daleko od domova.

V této superhrdinské stavebnici jsou 4 minifigurky ze světa Marvel: MJ, Peter Parker, Mysterio a Hydro-Man, a navíc figurka krysy.

Tato stavebnice LEGO® Marvel se Spider-Manem nabízí model Benátek s kavárnou u vodního kanálu, mostem, gondolou a sestavitelným podstavcem pro Hydro-Mana.

Kavárna má věž s úchyty pro minifigurky a dílky pavučin, střešní zahradu s rostlinami, sestavitelný kávovar a venkovní terasu.

Venkovní terasa ukrývá funkci exploze a nabízí sestavitelný stůl, šálek kávy, kousek pizzy, noviny, 2 sedadla pro minifigurky, sestavitelnou pouliční lampu a květiny.

Most má také funkci exploze a je vybaven úchytnými body pro minifigurky a dílky pavučin a pod ním je kanál s krysou, kouskem pizzy a diamantem.

Gondola má 2 místa pro posazení minifigurek a veslo.

Nech vybuchnout most a kavárnu a odstřel minifigurky až do kanálu.

Přestavuj podstavec Hydro-Mana, ať se dostane všude, kde bude chtít.

Superhrdinská sada zahrnuje také 2 dílky energie Mysteria pro ještě zábavnější hraní.

Součástí jsou také doplňky, včetně vyměnitelné hlavy Petera Parkera, a navíc 9 nejrůznějších pavučinových dílků Spider-Mana, se kterými můžeš přizpůsobit modely, postavy nebo zbraně.

Minifigurky Petera Parkera, Mysteria a Hydro-Mana vyjdou v květnu 2019.

Prožij znovu napínavé scény z bombastického filmu Spider-Man: Daleko z domova s touto zábavnou a kreativní stavebnicí.

Spoj stavebnici se sadami 76128 Boj s Molten Manem a 76130 Tryskáč Tonyho Starka a útok dronu pro ještě více superhrdinské zábavy.

Model Benátek měří přes 17 cm na výšku, 25 cm na šířku a 9 cm do hloubky.
Gondola měří přes 3 cm na výšku, 9 cm na délku a 3 cm na šířku. • Podstavec Hydro-Mana měří přes 7 cm na výšku, 6 cm na šířku a 6 cm do hloubky.
  • Doporučený věk od 7 let +
  • Téma LEGO SUPER HEROES
  • Počet kostek (dílů) 471
  • Počet figurek 3

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LEGO 76129 SUPER HEROES Hydro-Manův útok

LEGO 76129 SUPER HEROES Hydro-Manův útok

Postav krásné Benátky... a pak v nich udělej pořádný chaos s Hydro-Manem!

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: