LEGO 76125 SUPER HEROES Iron Man a jeho obleky

76125

Téma stavebnic: LEGO SUPER HEROES
Počet kostek (dílů): 524
Počet figurek: 6

Nový produkt

Postav laboratoř Iron Mana a testuj jeho bojové obleky!

Více informací

Toto zboží je na cestě na náš sklad!

Zakoupením tohoto produktu získáte až 14 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 14 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 14 Kč.


1 499 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 1 699 Kč s DPH

Ušetříte: 200 Kč (12%)

Prováděj experimenty s Tonym Starkem a dopadni Outridera v sadě LEGO® Marvel Avengers 76125 Iron Man jeho obleky, která obsahuje modulární laboratoř. Ta se dá kombinovat a přeskládávat mnoha různými způsoby pro nikdy nekončící zábavu. Laboratoř obsahuje rotující pódium s 2 pohyblivými robotickými pažemi, aby se Tony Stark mohl obléct do obleku Iron Mana, stůl, kuchyň, sklad zbraní, sklad nářadí a úložné moduly obleků Iron Mana, a navíc radar a spoustu dalšího. Tato zábavná superhrdinská stavebnice nabízí také robotický oblek Igor s kokpitem pro minifigurku, pohyblivého mobilního robota a součástí je i 5 minifigurek – Iron Man MK 1, Iron Man MK 5, Iron Man MK 41, Iron Man MK 50 a obličej Tonyho Starka s vlasy, který můžeš připojit k jakékoli minifigurce Iron Mana.

Součástí je 5 minifigurek z Marvel Universe: Iron Man MK 1, Iron Man MK 5, Iron Man MK 41, Iron Man MK 50 a Outrider.
Sada obsahuje laboratoř s odnímatelnými moduly, které mohou být kombinovány a skládaný mnoha různými způsoby pro velké množství herní zážitků.
Laboratoř Iron Mana zahrnuje rotující pódium s 2 pohyblivými robotickými pažemi; stůl s průhlednou modrou obrazovkou; židli pro minifigurku a hrnek; modul kuchyně se sestavitelným strojem na smoothie a hrnkem; modul skladu zbraní s vystřelovačem, jetpackem a dílkem energetického paprsku pro minifigurky; modul skladu nástrojů s klíčem; moduly pro ukládání obleků Iron Mana; radar; bezpečnostní bariéru; hasicí přístroj a 2 dílky plamenů.
Spoj moduly do kruhu a vytvoř místnost s obrazovkami nebo vězení pro padouchy.
Tato superhrdinská sada zahrnuje také robotický oblek Igor s otevíracím kokpitem pro minifigurku a pohyblivými pažemi a nohama, a navíc polohovatelného robota na kolech pro ještě více příběhů a zábavy.
Mezi doplňky najdeš tvář Tonyho Starka s vlasy, kterou lze připojit k oblekům Iron Mana.
Minifigurky Iron Man MK 1, Iron Man MK 5 a Iron Man MK 41 vyjdou v březnu 2019.
Prožij znovu vzrušující akci z filmů Marvel Avengers s touto bezvadnou LEGO® sadou pro děti.
Laboratoř Iron Mana měří více než 13 cm na výšku, 35 cm na šířku a 17 cm do hloubky, když jsou moduly v běžném rozmístění.
Oblek Igor měří přes 9 cm na výšku, 5 cm na délku a 9 cm na šířku.
  • Téma stavebnic LEGO SUPER HEROES
  • Počet kostek (dílů) 524
  • Počet figurek 6

30 dalších produktů ve stejné kategorii: