LEGO 75976 OVERWATCH Demoliční koule

75976

Počet kostek (dílů): 227
Počet figurek: 1

Nový produkt

Fanoušci Overwatch® si nyní mohou postavit svého vlastního robota Wrecking Ball!

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 4 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 4 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 4 Kč.


485 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 549 Kč s DPH

Ušetříte: 64 Kč (12%)

Je načase to roztočit! Teď si můžeš postavit oblíbeného robota Wrecking Ball z LEGO® kostek! Stejně jako ve hře Overwatch® se tento model může přeměnit z železného robota se čtyřkanóny a čtyřmi vysouvacími končetinami na silnou kouli, která s nevídanou rychlostí přináší spoušť, ať už se dovalí kamkoli. Wrecking Ball, který pilotuje vynalézavý křeček Hammond, je připraven do boje a bude skvělou ozdobou tvé herní mašiny. Pamatuj si jedno: „Nikdy nenaštvi křečka!“

Umožněte svému oblíbenému fanouškovi hry Overwatch® ponořit se do epických misí v sadě 75976 Wrecking Ball od LEGO® Overwatch. Tento model inspirovaný světově uznávanou akční hrou Overwatch se může přeměnit z železného robota na vysokorychlostní kouli. Oblíbeného robota Wrecking Ball pilotuje vynalézavý křeček Hammond, který se může vynořit z kokpitu stejně jako ve hře. Se čtyřkanóny a čtyřmi vysouvacími končetinami, které se rozloží při proměně na robota, si fanoušci Overwatch užijí spoustu zábavy. Starší fanoušci jistě rádi dají najevo svou vášeň pro hru Overwatch tím, že si model vystaví blízko herního stroje, aby ho viděli všichni jejich kamarádi.

• Tato stavebnice LEGO® Overwatch® nabízí figurku křečka Hammonda, který se po otočení páčky vynoří z kokpitu pro ještě větší porci zábavy.
• Ideální stavebnice pro všechny fanoušky hry Overwatch® a robotů. Tento model z LEGO® kostek se může přeměnit z robota na demoliční kouli a má plno autentických detailů ze hry.
• Děti a fanoušci si tento věrný model ze hry Overwatch doslova zamilují.
• Podobně jako ve hře se tato akční hračka může přeměnit na parádního robota se čtyřkanóny, rozkládacími končetinami a spoustou dalších autentických detailů a prvků ze hry Overwatch®.
• Hra Overwatch® od společnosti Blizzard Entertainment, tvůrců legendární hry World of Warcraft®, si rychle získala komunitu nadšených fanoušků po celém světě a stala se inspirací pro animovaná videa, komiksy a vzrušující celosvětové akce v oblasti eSportu.
• Wrecking Ball měří přes 11 cm na výšku, 11 cm na délku a 13 cm na šířku. Stavebnice LEGO® Overwatch® představují perfektní dárek pro fanoušky této mezinárodně uznávané týmové akční hry.
  • Počet kostek (dílů) 227
  • Počet figurek 1

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: