LEGO 75894 SPEED CHAMPIONS 1967 Mini Cooper S Rally a 2018 MINI John Cooper Works Buggy

75894

Doporučený věk: od 8 let +
Téma: LEGO SPEED CHAMPIONS
Počet kostek (dílů): 481
Počet figurek: 3

Nový produkt

Postav 2 auta MINI a připrav se na vzrušující závodnickou akci!

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 11 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 11 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 11 Kč.


1 105 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 1 399 Kč s DPH

Ušetříte: 294 Kč (21%)

Můžete objednat maximálně: 1 ks toho produktu. (Z důvodu momentálně horší dostupnosti je omezeno max. množství na zákazníka. Náš obchod je primárně určen pro koncové zákazníky a obvyklé množství. Pro více ks kontaktuje naše zákaznické centrum.
Uspořádej závod ikonického vozu proti modernímu sporťáku se sadou LEGO® Speed Champions 75894 1967 Mini Cooper S Rally a 2018 MINI John Cooper Works Buggy! Vyber si vozidlo, skoč za volant a uháněj do cíle. Tlumiče auta MINI John Cooper Works Buggy ti pomůžou i v těžkém terénu. Když budeš potřebovat vyměnit pneumatiku, můžeš použit jednu z těch ve střešním nosiči. Zastav v boxu, zvedni auto heverem a pak popadni nářadí a vylaď motor, ať můžeš zase rychle vyrazit na trať. Kdo bude první v cíli a zvítězí v tomto historickém závodě?

Zahraj si na závod klasického vozu proti modernímu sporťáku se senzační sadou LEGO® Speed Champions 75894 1967 Mini Cooper S Rally a 2018 MINI John Cooper Works Buggy! Model auta 1967 Mini Cooper S Rally je vybaven střešním nosičem se 2 náhradními pneumatikami, stejně jako to má opravdové původní vozidlo. Model 2018 MINI John Cooper Works Buggy má tlumiče, které zas pomůžou v náročném terénu. Hraj si na napínavé rally se 4 LEGO minifigurkami a plně vybaveným boxem včetně sestavitelného heveru, montážního lehátka mechanika, stojanu na nástroje, různého nářadí a dílků obrazovek počítače.

• Součástí sady jsou 4 minifigurky: Rally jezdec vozu Mini Cooper S Rally, rally jezdec vozu MINI John Cooper Works Buggy, traťový komisař a automechanik.
• Sestavitelný 1967 Mini Cooper S Rally, připravený na závod, má kokpit pro minifigurku se snímatelným čelním sklem, kola s gumovými pneumatikami, střešní nosič se 2 pneumatikami, závodní barvy, nálepky se závodními motivy a autentické designové detaily.
• Rychlý, sestavitelný 2018 MINI John Cooper Works Buggy je vybaven kokpitem pro minifigurku, snímatelným čelním sklem, koly s gumovými pneumatikami, tlumiči, má závodní barvy, nálepky se závodními motivy, průhledná světla a autentické designové detaily.
• Sundej čelní skla a umísti minifigurky do obou aut.
• V boxu mechanika nalezneš stojan na nástroje, sestavitelný hever, 2 mobilní otevírací skříňky na nářadí,montážní lehátko mechanika a různé další dílky včetně 2 televizních obrazovek, cedule „MINI“, trofeje, kanystru, fotoaparátu, vlajky a různého nářadí.
• Polož vozidlo na zvedák a zajeď pod něj na montážním lehátku, abys ho zkontroloval.
• Příslušenství zahrnuje přilbu pro každého řidiče, čepici traťového komisaře a šachovnicovou vlajku.
• 1967 Mini Cooper S Rally měří přes 6 cm na výšku, 9 cm na délku a 4 cm na šířku.
• 2018 MINI John Cooper Works Buggy měří přes 7 cm na výšku, 13 cm na délku a 7 cm na šířku.
• Mechanikův box měří více než 13 cm na výšku, 30 cm na šířku a 12 cm do hloubky.
  • Doporučený věk od 8 let +
  • Téma LEGO SPEED CHAMPIONS
  • Počet kostek (dílů) 481
  • Počet figurek 3

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LEGO 75894 SPEED CHAMPIONS 1967 Mini Cooper S Rally a 2018 MINI John Cooper Works Buggy

LEGO 75894 SPEED CHAMPIONS 1967 Mini Cooper S Rally a 2018 MINI John Cooper Works Buggy

Postav 2 auta MINI a připrav se na vzrušující závodnickou akci!

14 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: