LEGO 75279 STAR WARS Adventní kalendář

75279

Téma: LEGO STAR WARS
Počet kostek (dílů): 311
Počet figurek: 6

Nový produkt

Fanoušci se mohou díky adventnímu kalendáři od LEGO® Star Wars™ s rozkládací herní po

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 7 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 7 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 7 Kč.


799 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 849 Kč s DPH

Ušetříte: 50 Kč (6%)

Připravujte se každým dnem na Vánoce s tímto Adventním kalendářem od LEGO® Star Wars™! Za jednotlivými dvířky se ukrývají překvapení v podobě sestavitelných dárků. Těšit se můžete na populární postavy ve vánoční verzi, ale také na kosmické lodě a místa. Hledejte kód pro odemknutí skvělého obsahu hry Star Wars: The Skywalker Saga. Rozložte herní podložku s obrázkem lodi Millennium Falcon s vánočním osvětlením, na které si můžete přehrávat sváteční příběhy!

Děti se mohou v předvánočním období každé ráno hned po probuzení těšit na nový dárek díky stavebnici Adventní kalendář (75279) od LEGO® Star Wars™ pro rok 2020. Za každými z 24 dvířek se ukrývá LEGO minifigurka z filmů Star Wars, LEGO figurka, sestavitelná kosmická loď, vozidlo nebo místo. Hledejte také kód pro odemknutí obsahu hry Star Wars: The Skywalker Saga. Rychlé modely, neomezená kreativní zábava Těšit se můžete na 6 LEGO minifigurek a 6 LEGO figurek, jako jsou například Darth Vader ve vánočním svetru a D-O s vánoční čepičkou. Dále na vás čeká rozkládací herní podložka s obrázkem lodi Millennium Falcon s vánočním osvětlením pro kreativní hraní. Mezi 12 minimodely v tomto vánočním kalendáři najdete Anakinův kluzák, loď Republiky a Darth Vaderův hrad. Skvělé nápady na skvělé dárky Společnost LEGO Group vyrábí již od roku 1999 repliky kultovních kosmických lodí, vozidel, míst a postav z legendárního vesmíru Star Wars. Stavebnice od LEGO Star Wars jsou mimořádně oblíbené a vhodné jako zábavný vánoční dárek pro děti a fanoušky všech věkových kategorií.

• Udělejte si v předvánočním čase radost sadou Adventní kalendář (75279) od LEGO® Star Wars™. Za každými dvířky se ukrývá sestavitelná postavička, vozidlo nebo místo. Narazit můžete také na kód pro odemknutí obsahu hry Star Wars: The Skywalker Saga.
• Součástí je 6 LEGO® minifigurek a 6 LEGO figurek, například Poe Dameron a Darth Vader ve vánočních svetrech a Tauntaun s červeným nosem a k tomu navíc rozkládací herní podložka s obrázkem lodi Millennium Falcon.
• Dále je zde 12 minimodelů, včetně lodi Millennium Falcon, stíhaček A-wing, stíhačka TIE a X-wing, řídicí lodi droidů, Anakinova kluzáku a Darth Vaderova hradu, které v předvánočním čase zaměstnají dětskou fantazii.
• Tato stavebnice s adventním kalendářem čítající 311 dílků představuje zábavný vánoční dárek pro děti ve věku od 7 let. Figurky a sestavitelné modely lze použít v kombinaci s ostatními LEGO® Star Wars™ sadami pro ještě více možností kreativního hraní.
• Adventní kalendář od LEGO® Star Wars™ pro rok 2020 si můžete mezi jednotlivými dobrodružstvími vystavit v jakékoli místnosti a mít jistotu, že se nepochybně stane středem pozornosti.
• Sběratelské předměty v tomto adventním kalendáři od LEGO® Star Wars™ jsou postaveny z LEGO kostek a poháněny dětskou kreativitou. Nevyžadují baterie, takže galaktická dobrodružství nikdy nekončí!
• Máte doma nováčka ve světě LEGO® stavebnic? Nevadí! Součástí tohoto adventního kalendáře ze ságy Star Wars™ je výkres s kostkami jednotlivých minimodelů, které děti při stavění povedou a dodají jim sebevědomí opravdového rytíře Jedi!
• Stavebnice od LEGO® Star Wars™ se parádně hodí pro děti a dospělé fanoušky, kteří si chtějí přehrávat scény ze ságy, vymýšlet si originální příběhy nebo jednoduše stavět a vystavovat si parádní modely.
• Ke spojování nebo oddělování LEGO® kostek není zapotřebí použít Sílu! Již od roku 1958 splňují ty nejvyšší oborové standardy, které zajišťují dokonale hladké spojování.
• LEGO® kostky a dílky jsou testovány téměř všemi způsoby, jaké si lze představit, abyste měli jistotu, že tento adventní kalendář splňuje ty nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality jak na planetě Zemi, tak i ve vzdálených galaxiích!
  • Téma LEGO STAR WARS
  • Počet kostek (dílů) 311
  • Počet figurek 6

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LEGO 75279 STAR WARS Adventní kalendář

LEGO 75279 STAR WARS Adventní kalendář

Fanoušci se mohou díky adventnímu kalendáři od LEGO® Star Wars™ s rozkládací herní po

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: