LEGO 75257 STAR WARS Millennium Falcon

75257

Téma: LEGO STAR WARS
Počet kostek (dílů): 1351
Počet figurek: 7

Nový produkt

Získej loď Millennium Falcon z filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera

Více informací

Tento produkt není momentálně na skladě. (Pokud je níže uveden termín dostupnosti bude jej možné zakoupit až po naskladnění)

Datum dostupnosti: 27-11-2020

Zakoupením tohoto produktu získáte až 34 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 34 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 34 Kč.


3 498 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 4 499 Kč s DPH

Ušetříte: 1 001 Kč (22%)

Přidej se k Finnovi, Chewbaccovi, Lando Calrissianovi, Booliovi, C-3PO, R2-D2 a D-O na jejich cestách galaxií na palubě legendární lodi Millennium Falcon. Stejně jako ve filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera, i tento model má již to nejlepší za sebou... ale stále zvládne kesselskou cestu za 12 parseků... možná. Zvedni rampu, ujmi se řízení a připrav se na dobrodružnou cestu vesmírem LEGO® Star Wars™!

Inspirujte děti i dospělé s tímto modelem 75257 LEGO® Star Wars™ Millennium Falcon. Tato verze z kostek kultovní corelliánské nákladní lodi obsahuje celou řadu detailů, jako například otočnou horní a spodní střeleckou věž, 2 pružinové vystřelovače, spouštěcí rampu a otevírací kokpit s prostorem pro 2 minifigurky. Vrchní panely lze otevřít a prohlédnout si propracovaný interiér, v němž si děti budou nadšeně přehrávat scény z filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera s postavami ze Star Wars, jako jsou Finn, Chewbacca, Lando Calrissian, Boolio, C-3PO, R2-D2 a D-O. Tato kultovní sada LEGO Star Wars zároveň představuje skvělý sběratelský dárek pro každého fanouška.

• Obsahuje 7 postav ze světa LEGO® Star Wars™: minifigurky Finna, Chewbaccy, C-3PO, Landy Calrissiana a Boolia, a k tomu navíc LEGO figurky droidů R2-D2 a D-O.
• Vnější funkce LEGO® Star Wars™ modelu Millennium Falcon zahrnují otočné horní a spodní střelecké věže (do spodní věže se vejdou 2 minifigurky), 2 pružinové vystřelovače, spouštěcí rampu a otevírací kokpit s prostorem pro 2 minifigurky.
• Detaily interiéru zahrnují nákladní prostor se 2 kontejnery, navigační počítač s otáčecí židlí, pohovku a holografický stůl s šachovou hrou Dejarik, kajutu, palandu, skrytý prostor na pašování a hyperpohon s nářadím k jeho opravě.
• Mezi zbraněmi najdeš Chewbaccovu vystřelovací kuši, Finnův blaster a Landův blaster.
• Inspiruj se scénami z filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera s legendární corelliánskou nákladní lodí.
• Tato sada od LEGO® Star Wars™ představuje skvělý narozeninový nebo vánoční dárek, nebo prostě jen sběratelský dárek ze světa Star Wars pro každou příležitost.
• Vesmírná loď měří přes 14 cm na výšku, 44 cm na délku a 32 cm na šířku.
  • Téma LEGO STAR WARS
  • Počet kostek (dílů) 1351
  • Počet figurek 7

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LEGO 75257 STAR WARS Millennium Falcon

LEGO 75257 STAR WARS Millennium Falcon

Získej loď Millennium Falcon z filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: