LEGO 75256 STAR WARS Loď Kylo Rena

75256

Téma: LEGO STAR WARS
Počet kostek (dílů): 1005
Počet figurek: 6

Nový produkt

Cestuj po galaxii v osobním raketoplánu Kylo Rena. Má všechno, co si jen vrchní ...

Více informací

Tento produkt není momentálně na skladě. (Pokud je níže uveden termín dostupnosti bude jej možné zakoupit až po naskladnění)

Datum dostupnosti: 04-12-2020

Zakoupením tohoto produktu získáte až 25 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 25 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 25 Kč.


2 537 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 3 299 Kč s DPH

Ušetříte: 762 Kč (23%)

Cestuj po galaxii v osobním raketoplánu Kylo Rena. Má všechno, co si jen vrchní velitel může přát, včetně skládacích křídel a pružinových vystřelovačů, které odstraší dotěrné bojovníky Odboje! V kokpitu je také místo pro jeho obávanou posádku, rytíře z Renu. Tato úžasná sada obsahuje také generála Prydea, vojáka Sithů a vojáka Prvního řádu, takže se můžeš rovnou vrhnout do bitvy!

Přehrávej si vesmírná cestovatelská dobrodružství od LEGO® Star Wars™ se sadou 75256 Raketoplán Kylo Rena. Tato verze osobní dopravní lodi z kostek vrchního velitele z filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera nabízí spoustu detailů, z nichž budou děti i sběratelé nadšení. Jedná se například o otočný pravý motor pro sklopení křídel při přistání nebo možnost zkrátit křídla sklopením horní části dolů. Dále obsahuje otevírací přístupovou rampu, 2 pružinové vystřelovače a kokpit s prostorem pro vrchního velitele Kylo Rena a 2 minifigurky vzadu. Kromě vrchního velitele obsahuje tato velká LEGO Star Wars loď také generála Prydea, vojáka Sithů, vojáka Prvního řádu a 2 rytíře z Renu, díky nimž si můžeš okamžitě začít hrát.

• Obsahuje 6 LEGO® Star Wars™ minifigurek: Vrchního velitele Kylo Rena, generála Prydea, vojáka Sithů, vojáka Prvního řádu a 2 rytíře z Renu.
• Kylo Renova velitelská loď obsahuje otočný pravý motor pro sklopení křídel při přistání, možnost zkrátit křídla sklopením horní části dolů, 2 pružinové vystřelovače, spouštěcí přístupovou rampu a kokpit pro 3 minifigurky.
• Mezi zbraněmi najdeš světelný meč Kylo Rena, blasterovou pistoli generála Prydea, blasterovou pušku vojáka Sithů, blaster vojáka Prvního řádu a sekeru a palcát rytířů z Renu.
• Obsahuje nový návrh přilby rytířů z Renu, který představuje novinku pro říjen 2019.
• Inspiruj se scénami z filmu Star Wars: Vzestup Skywalkera s osobní dopravní lodí Kylo Rena.
• Jedná se o skvělý narozeninový nebo vánoční dárek, nebo prostě jen dárek ze světa Star Wars™ pro každou příležitost.
• Loď LEGO® Star Wars™ s roztaženými křídly měří přes 35 cm na výšku, 21 cm na délku a 50 cm na šířku.
 • Téma LEGO STAR WARS
 • Počet kostek (dílů) 1005
 • Počet figurek 6
Známka 
14-05-2020

Ověřený zákazník

Celkové hodnocení:
Zábava při stavbě této sady vás nemine! Tato loď je ideální pro děti, které si rády hrají s Legem, jelikož má spoustu funkcí. Mám Hvězdný destruktor a jsem s ním nadmíru spokojen, ale tato loď je ještě o level výš!
Byla to jedna z mých nejdražších sad. Chtěl jsem si Star Wars Den zlepšit stavbou nějaké Lego Star Wars sady a tahle byla ideální. Díky tomu, že se křídla dají dobře složit, tak se s ní dá velice dobře manipulovat a dát třeba do nějaké krabice a vzít s sebou někam ke kamarádovi. Funguje lépe, než jsem očekával.

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

  Napsat recenzi

  LEGO 75256 STAR WARS Loď Kylo Rena

  LEGO 75256 STAR WARS Loď Kylo Rena

  Cestuj po galaxii v osobním raketoplánu Kylo Rena. Má všechno, co si jen vrchní ...

  30 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: