LEGO 75190 STAR WARS Hvězdný destruktor Prvního řádu

75190

Téma: LEGO STAR WARS
Počet kostek (dílů): 1416
Počet figurek: 5

Nový produkt

Převezmi velení nad flotilou Prvního řádu s úžasným Hvězdným destruktorem!

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 39 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 39 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 39 Kč.


3 949 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 4 199 Kč s DPH

Ušetříte: 250 Kč (6%)

Vydejte se na galaktické dobrodružství z filmu Star Wars: Epizoda VIII - s Hvězdným destruktorem Prvního řádu. Tento obrovský model je z vnější části vybaven panely v podobě pancéřování, dále obsahuje průsvitné detailní prvky motoru v zadní části a 8 bočních vystřelovačů. Otevři vrchní panely a odhal tak detailní interiér, který obsahuje funkční výtah vedoucí do Snokeova velícího centra se sedadlem a mini figurkou v podobě hologramu, můstek se sedadly pro posádku, konferenční oblast se sestavitelným a lékařským droidem a droidem BB-9E a chodbu vedoucí do detailní kontrolní místnosti. Součástí je dokonce i rukojeť - pro snazší hraní i během přechodu do hyper rychlosti! Tato hvězdná sada obsahuje 5 minifigurek a 2 droidy.

Obsahuje 5 minifigurek: Vrchní velitel Snoke, důstojník Prvního řádu, seržant stormtrooperů Prvního řádu, stormtrooper Prvního řádu a pilot kosmické lodi Prvního řádu, navíc figurka BB-9E a sestavitelná figurka lékařského droida.
Obsahuje rukojeť pro lepší úchop, detaily pancéřování, 8 bočních vystřelovačů a detailní motor v zadní části. Otevři vrchní panely a odhal tak detailní interiér, včetně funkčního výtahu, vedoucího do Snokeovy komnaty s mini figurkou v podobě hologramu, můstku se sedadly pro posádku, konferenční oblasti a chodby vedoucí do kontrolní místnosti s detailní přístrojovou deskou.
Mezi zbraněmi najdeš 2 blastery a 2 blasterové pistole.
Otevři panely pro snadnější přístup při hraní.
Vyjeď výtahem a usaď Snokea v jeho komnatě.
Tento model obsahuje více než 1400 dílků.
Měří přes 14 cm na výšku, 56 cm na délku a 32 cm na šířku.
  • Téma LEGO STAR WARS
  • Počet kostek (dílů) 1416
  • Počet figurek 5

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LEGO 75190 STAR WARS Hvězdný destruktor Prvního řádu

LEGO 75190 STAR WARS Hvězdný destruktor Prvního řádu

Převezmi velení nad flotilou Prvního řádu s úžasným Hvězdným destruktorem!

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: