LEGO 75188 STAR WARS Bombardér Odporu

75188

Téma: LEGO STAR WARS
Počet kostek (dílů): 780
Počet figurek: 5

Nový produkt

Vyraz na hrdinské výpady s Bombardérem Odporu!

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 23 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 23 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 23 Kč.


2 345 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 3 199 Kč s DPH

Ušetříte: 854 Kč (27%)

Přehrávej si akcí nabité mise z LEGO® Star Wars: Epizoda VIII - s Bombardérem Odporu. Tento funkcemi nabitý model obsahuje tlačítkem aktivovanou funkci vypuštění bomby, pružinové vystřelovače, 2 otevírací zadní střelecké věže s místem pro minifigurku, zvedací zadní zbraně, přední kokpit pro 2 minifigurky s oddělitelným poklopem a snímatelnou horní sekcí pro snadný přístup dovnitř. Když není model zrovna používán, může stát na jakémkoliv rovném povrchu. Tato sada obsahuje 5 minifigurek.

Obsahuje 5 minifigurek: Poe Dameron, admirál Holdo, střelec Odporu Paige, pilot Bombardéru Odporu a voják-bombardér Odporu.
Bombardér obsahuje funkci vypuštění bomby - s 6 bombami, 2 pružinové vystřelovače, 2 otevírací zadní kulometné věže pro minifigurky, zdvižné zadní zbraně, přední kokpit pro 2 minifigurky s oddělitelným poklopem, snímatelnou vrchní sekci pro snadný přístup a rovnou základnu.
Součástí je také Poeova blasterová pistole.
Nalož bomby skrz horní poklop, stiskni tlačítko a vypusť je na cíl.
Měří přes 34 cm na výšku, 39 cm na délku a 28 cm na šířku.
  • Téma LEGO STAR WARS
  • Počet kostek (dílů) 780
  • Počet figurek 5

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: