LEGO® 71023 MOVIE LEGO®® PŘÍBĚH 2

71023

Doporučený věk: od 5 let +
Téma: LEGO MINECRAFT
Počet figurek: 1

Nový produkt

Objevuj a sbírej své oblíbené postavy z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2!

Více informací

Zboží máme skladem!

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body.


88 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 99 Kč s DPH

Ušetříte: 11 Kč (11%)

Všechno je tu boží! Proč? Protože nová sada LEGO® minifigurek z filmu LEGO PŘÍBĚH 2 je konečně tady! Tato úžasná kolekce přináší celou řadu barevných minifigurek z limitované edice inspirované postavami z filmu, a k tomu celou řadou kostýmů a doplňků, včetně Emmetovy sluchátkové paruky, kapuce Lucy a golfové hole prezidenta Byznyse! Přehrávej si akční scény z filmu nebo vymýšlej své vlastní příběhy s postavami jako Emmet v novém, Bojovnice Lucy, Apokalypsák Benny, Žirafák, Voskovka, Sherry Šplhavá a Strašfield, Hula Lula, Melouňák, Lucy ze vzpomínek, Příšera z bažin, Sladká rapperka, Prezident Byznys na golfu, Apokalypsburg Abe, Kamarád Rex – milovník vest, Kitty Pop, Dorotka Galeová a Toto, Zbabělý lev, Strašák, Pan Konzerva a Unikitty! Ke každé z těchto pečlivě vyrobených minifigurek patří jeden nebo více oplňků, sběratelský letáček a jedinečný podstavec. Koho najdeš ve svém dalším „tajemném“ sáčku?

Přehrávej si znovu veselé scénky z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2 se sérií LEGO Minifigures 71023 LEGO PŘÍBĚH 2. Tato nová sada, která vychází v únoru 2019, přináší exkluzivní, limitovanou edici postav se spoustou zajímavých doplňků a skvělých kostýmů. Užij si zbrusu nové dobrodružství inspirované filmem LEGO PŘÍBĚH 2 s postavami jako Emmet v novém, Bojovnice Lucy, Apokalypsák Benny, Žirafák, Voskovka, Sherry Šplhavá a Strašfield, Hula Lula, Melouňák, Lucy ze vzpomínek, Příšera z bažin, Sladká rapperka, Prezident Byznys na golfu, Apokalypsburg Abe, Kamarád Rex – milovník vest, Kitty Pop, Dorotka Galeová a Toto, Zbabělý lev, Strašák, Pan Konzerva a Unikitty! Každá sběratelská minifigurka je zabalená v „tajuplném“ uzavřeném sáčku společně s jedním nebo více doplňky, sběratelskou brožurkou a jedinečným podstavcem.

• Ke každé ze sběratelských LEGO® minifigurek z této série patří jeden nebo více doplňků, sběratelský letáček a jedinečný podstavec.
• 20 postav z limitované edice LEGO® Minifigures LEGO PŘÍBĚH 2, se kterými můžeš znovu prožít bezvadné scény z filmu!
• Zahrnuje nové kostýmy a doplňky, které vyjdou v únoru 2019, včetně Emmetovy sluchátkové paruky, kapuce Lucy a golfové hole Prezidenta Byznyse, a navíc i apokalyptickou kočku, klobouk Abrahama Lincolna, klobouček/paruku Rexe, kostým melounu, kostým žirafy, vlasy Dorotky, čepici Pana Konzervy, klobouk Strašáka a hřívu Zbabělého lva.
• Kombinuj minifigurky z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2 s ostatními LEGO stavebnicemi pro nekonečné herní možnosti.
• Bav se při vyměňování minifigurek se svými přáteli a získej kompletní sbírku.
• UPOZORNĚNÍ: Každý z „tajemných“ sáčků obsahuje jednu z 20 postav z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2, které jsou dostupné v této sadě. Žádostem o konkrétní minifigurku bohužel nemůžeme vyhovět. Pokud si koupíš více než jeden „tajemný“ sáček, může se stát, že získáš dvě nebo více totožných minifigurek.
 • Doporučený věk od 5 let +
 • Téma LEGO MINECRAFT
 • Počet figurek 1
Známka 
17-04-2021

Recenze byla napsána na Zboží.cz

Pro:
Krásné

  Napsat recenzi

  LEGO® 71023 MOVIE LEGO®® PŘÍBĚH 2

  LEGO® 71023 MOVIE LEGO®® PŘÍBĚH 2

  Objevuj a sbírej své oblíbené postavy z filmu LEGO® PŘÍBĚH 2!

  24 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: