LEGO 71013 Minifigurky série 16

71013

Téma: LEGO MINIFIGURKY
Počet figurek: 1

Nový produkt

Sbírej 16. Sérii LEGO® Minifigurky - každý nákup skýtá překvapení!

Více informací

Zboží máme skladem!

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body.


58 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 79 Kč s DPH

Ušetříte: 21 Kč (27%)

Získej nové a úžasné herní možnosti k existujícím LEGO® sadám se 16. sérií LEGO Minifigurek pro sběratele, která obsahuje pouštního bojovníka, chlapce v převleku tučňáka, ledovou královnu, špióna, chlapíka v převleku banánu, cestovatele, kickboxera, strašidelného kluka, lupiče, kyborga, roztomilého čertíka, vítěze soutěže pro psy, darebného piráta, chůvu, fotografa divočiny a mexického hudebníka. Každá z minifigurek vychází v zapečetěném „tajemném“ balení společně s jedním nebo více doplňky, navíc má podstavec, brožurku pro sběratele a unikátní herní kód, který se dá použít k odemknutí obsažené postavy minifigurky v online hře s minifigurkami, která je za poplatek dostupná ke stažení na www.playminifigures.cz. Nezapomeň se dovolit svého rodiče nebo zákonného zástupce, než se přihlásíš do této hry.

Každá z minifigurek vychází s jedním nebo více doplňky, navíc s podstavcem, brožurkou pro sběratele a unikátním herním kódem.
Získej tuto úžasnou novou sérii postav LEGO® Minifigurek a vytvářej nová a skvělá dobrodružství.
V kombinaci se stavebnicemi LEGO® získáš ještě větší herní možnosti.
Bav se při vyměňování minifigurek se svými přáteli, abys získal(a) kompletní sbírku.
Jdi na www.playminifigures.cz a zadej unikátní herní kód k odemknutí každé z postav minifigurek v online hře(je třeba hru nejprve zakoupit). Nezapomeň se dovolit svého rodiče nebo zákonného zástupce, než se přihlásíš do této hry.
UPOZORNĚNÍ: Každý z „tajemných“ balíčků obsahuje 1 ze 16 postav, které jsou dostupné v této sbírce. Bohužel nemůžeme vyhovět žádostem na konkrétní minifigurku. Pokud si koupíš více než jeden „tajemný“ balíček, může se stát, že získáš 2 nebo více totožných minifigurek.
  • Téma LEGO MINIFIGURKY
  • Počet figurek 1

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: