LEGO 71009 Minifigurky série The Simpsons 2 - doprodej

71009

Počet figurek: 1

Nový produkt

LEGO 71009 Minifigurky série The Simpsons 2Bart, Lisa, Homer...

Více informací

Zboží máme skladem!

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body.


79 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Můžete objednat maximálně: 6 ks toho produktu. (Z důvodu momentálně horší dostupnosti je omezeno max. množství na zákazníka. Náš obchod je primárně určen pro koncové zákazníky a obvyklé množství. Pro více ks kontaktuje naše zákaznické centrum.
LEGO 71009 Minifigurky série The Simpsons 2Bart, Lisa, Homer, Marge, Maggie a další jsou tu v nové již druhé kolekci! Aj, karamba – toto je brilantní druhá sada LEGO minifigurek Simpsonových! Tato skvělá kolekce obsahuje 16 tvých oblíbených postav z ikonického animovaného TV seriálu. Je zde Homer ve svém nejlepším obleku s kravatou, Marge ve slušivých šatech, Bart jako Bartman, Lisa se Sněhovou kuličkou II, Milhouse jako Fallout Boy, navíc Maggie se Santovým malým pomocníkem, Smithers, Patty, Selma, chlápek s komiksy, školník Willie, Edna Krabappel, Dr.Hibbert, Profesor Frink, Hans Moleman a Martin Prince. Každá minifigurka je uložena v „tajemném“ sáčku s jedním či více doplňky a je opatřena stojánkem a sběratelským letáčkem. Otevři balení a zjisti, koho máš!
V této sérii opět najdeš 16 různých minifigurek s příslušenstvím. Každá minifigurka je zabalena v neprůhledném sáčku a tak nikdy netušíš jakou minifigurku právě získáš.Stavebnice LEGO rozvíjí nejen motoriku, ale i tvořivost a fantazii dětí. Na rozdíl od jiných stavebnic LEGO zaručuje pevnost, stálou barevnost, ale i přesnost rozměrů dílků. To také zajišťuje jednoduché sestavení a rozebírání. Věřte nám, že stavebnice LEGO vydrží beze změny celé generace.


Kolekce LEGO® minifigurek se dále rozrůstá díky 16 zbrusu novým minifigurkám ze speciální série k filmu The LEGO Movie. Každá figurka spolu se speciálními doplňky, stojánkem a sběratelským letáčkem je k dostání v uzavřeném„tajuplném“ sáčku.
  • Počet figurek 1

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LEGO 71009 Minifigurky série The Simpsons 2 - doprodej

LEGO 71009 Minifigurky série The Simpsons 2 - doprodej

LEGO 71009 Minifigurky série The Simpsons 2Bart, Lisa, Homer...

27 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: