LEGO 70617 NINJAGO Chrám nejmocnější zbraně

70617

Téma: LEGO NINJAGO
Počet kostek (dílů): 1403
Počet figurek: 8

Nový produkt

Vyhni se pastem uvnitř chrámu!

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 23 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 23 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 23 Kč.


2 349 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 2 799 Kč s DPH

Ušetříte: 450 Kč (16%)

Připoj se k misi nindžů a dostaň se do Chrámu nejmocnější zbraně z filmu LEGO® NINJAGO® FILM. Chrám obsahuje tajný vchod, funkci padacích dveří, funkci shození kamene a dynamitu, pasti v podobě sekajících mečů a střílejících čepelí, hladomornu, závěsné klece k uvěznění minifigurky, vytahovací sekci s kůly pro přeskakování s minifigurkou - až k vytoužené truhle s pokladem. Tato sada obsahuje sedm minifigurek s různými zbraněmi a dvě sestavitelné figurky strážců chrámu - pro nekonečné hraní plné akce.

Obsahuje 7 minifigurek: Kai, Nya, Cole, Zane, Lloyd, Jay a Garmadon z džungle (se čtyřmi pažemi a oblečením do džungle - novinka pro srpen 2017) a dvě sestavitelné figurky strážců chrámu.
Obsahuje velké hlavní vstupní dveře, padací dveře, pasti v podobě padajícího kamene a dynamitu, hladomornu s tajným vchodem/únikovou cestou, knihovnu se svitkem a skrytou vystřelovací čepelí (střílí disky s čepelovým zdobením), místnost se zlatým mečem a pastí v podobě sekajícího meče, skladiště s mečem asestavitelnou vázou, dvě podkrovní místnosti, závěsnou klec s místem pro minifigurku, maják s průsvitně modrým plamenem, vysouvací sekci s kůly, po kterých může minifigurka přeskákat až k truhle s pokladem a sochu, navíc různé doplňky, včetně kostlivce, pavouka a 2 hadů.
Vypusť kámen a sraz minifigurku, pak otoč ovládacím kolečkem a vytáhni řetěz, ať je kámen připraven na dalšího vetřelce!
Zmáčkni páčku a otevři tajný vchod/únikový východ z hladomorny.
Aktivuj skrytý vystřelovač čepelípod svitkem a poraz minifigurku.
Otoč ovladačem - spusť sekající meč a sraz tím minifigurku.
Mezi zbraněmi najdeš dvě Kaiovy katany, Nyino ozdobné kopí, Coleovo kladivo, Zaneův luk a šíp, Lloydův čínský ozdobný meč, Jayův cep s bodcem a čtyři meče Garmadona z džungle.
Mezi doplňky najdeš Kaiovo pouzdro na meč a Zaneův toulec.
Přehrávej si napínavé scény z filmu LEGO® NINJAGO® FILM.
Chrám nejmocnější zbraně měří přes 49 cm na výšku, 38 cm na šířku a 28 cm do hloubky.
Každý chrámový strážce měří přes 10 cm na výšku.
  • Téma LEGO NINJAGO
  • Počet kostek (dílů) 1403
  • Počet figurek 8

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LEGO 70617 NINJAGO Chrám nejmocnější zbraně

LEGO 70617 NINJAGO Chrám nejmocnější zbraně

Vyhni se pastem uvnitř chrámu!

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: