LEGO 42079 TECHNIC Výkonný vysokozdvižný vozík

42079

Téma stavebnic: LEGO TECHNIC
Počet kostek (dílů): 592

Nový produkt

Vyzkoušej si sílu a všestrannost Výkonného vysokozdvižného vozíku!

Více informací

Toto zboží je na cestě na náš sklad!

Zakoupením tohoto produktu získáte až 10 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 10 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 10 Kč.


1 038 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 1 299 Kč s DPH

Ušetříte: 261 Kč (20%)

Zapracuj na svých schopnostech manipulovat s nákladem s tímto úžasným vozidlem 2 v 1 LEGO® Technic™ 42079 Výkonný vysokozdvižný vozík, které obsahuje spoustu autentických detailů a funkcí včetně řízení zadních kol pro optimální manévrování a vysokozdvižných vidlic, s nimiž se dostaneš i k těžko přístupným povrchům. Dojeď na místo, potom spusť a nakloň vidlice, abys nabral paletu, a doprav ji na místo určení! Tento robustní model také obsahuje dvouválcový motor s pohyblivými písty, propracovanou kabinu řidiče, oranžový varovný majáček a velké pneumatiky, a dodává se v kombinaci žluté a modré barvy a se sadou samolepek pro úpravu detailů. Přestav tento model na silný Odtahový vůz a zažiješ dvojnásobek stavění a hraní!

Pozvedni zábavu s LEGO® Technic na novou úroveň s tímto vozidlem 42079 Výkonný vysokozdvižný vozík, které obsahuje propracovanou kabinu řidiče, oranžový varovný majáček, velké pneumatiky a vysokozdvižné vidlice. Manévruj s vozidlem a rozpohybuj písty motoru, zdvihej a nakláněj vidlice a používej ovládání zadních kol, abys zvednul paletu a dopravil ji na místo určení. Tato LEGO Technic sada 2 v 1 obsahuje také sud s nákladem se štítkem varujícím před nebezpečím a vychází v kombinaci žluté a modré barvy a se samolepkami pro úpravu detailů. Dá se přestavět na výkonný Odtahový vůz.

• Vysokozdvižný vozík obsahuje řízení zadní kol, dvouválcový motor s pohyblivými písty a vysokozdvižné vidlice, které lze zvedat a naklánět, a k tomu navíc propracovanou kabinu řidiče, oranžový varovný majáček a velké pneumatiky.
• Součástí je také skládací paleta a sud s nákladem a nálepkami varujícími před nebezpečím.
• Manévruj s vysokozdvižným vozíkem a sleduj, jak se hýbou viditelné písty dvouválcového motoru.
• Zdvihni a nakloň vidlice a ovládej zadní kola tak, abys paletu zdvihl a dopravil na místo určení.
• Zdvihni paletu s nákladem vysoko do vzduchu!
• K dostání v kombinaci žluté a modré barvy a se sadou nálepek pro úpravu detailů
• Tato pokročilá stavební sada od LEGO® Technic je navržena tak, aby tě vtáhla do hry a přinesla ti obohacující zážitky ze stavění.
• Sada 2 v 1 od LEGO® Technic, která dá se přestavět na Odtahový vůz.
• Výkonný vysokozdvižný vozík měří přes 18 cm na výšku, 33 cm na délku a 12 cm na šířku.
• Odtahový vůz měří přes 13 cm na výšku, 32 cm na délku a 12 cm na šířku.
  • Téma stavebnic LEGO TECHNIC
  • Počet kostek (dílů) 592

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: