LEGO 42069 TECHNIC Extrémní dobrodružství

42069

Téma stavebnic: LEGO TECHNIC
Počet kostek (dílů): 2382

Nový produkt

Prozkoumej nezmapovaná území s Vozidlem Extreme Adventure!

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 29 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 29 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 29 Kč.


2 998 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 3 699 Kč s DPH

Ušetříte: 701 Kč (19%)

Užij si maximální napětí - při tom plně pod kontrolou - s vozidlem Extreme Adventure, které je vybaveno čtyřmi vysoce přilnavými pásy s fungujícím odpružením, výklopnými dveřmi s funkcí pohyblivé stupačky, střešním stanem, fungujícím navijákem, předním řízením, otevírací kapotou, detailně zpracovaným motorem V8 s pohyblivými písty a uzamykatelným zavazadlovým prostorem. Dále obsahuje posuvný šuplík, boční úložný prostor s autolékárničkou a dvěma hasicími přístroji, a střešní nosič se dvěma kanystry ve vzácné tmavě zelené barvě. Tento model 2 v 1 od LEGO® Technic je dodáván v barevné kombinaci žluté, černé a fialové s dekorativní nálepkou a může být také přestavěn na Mobilní vozidlo.

Vozidlo je vybaveno čtyřmi vysoce přilnavými pásy s fungujícím odpružením, výklopnými dveřmi s funkcí pohyblivé stupačky, střešním stanem, uzamykatelným zavazadlovým prostorem, fungujícím navijákem, předním řízením, otevírací kapotou, detailně zpracovaným motorem V8 s pohyblivými písty, posuvným šuplíkem s lopatou, bočním úložným prostorem s autolékárničkou a dvěma hasicími přístroji a střešním nosičem se dvěma kanystry v tmavě zelené barvě.
Vychutnej si žluté, černé a fialové barevné schéma s dekorativní nálepkou.
Manévruj s vozidlem a otáčej s vysoce přilnavými pásy.
Otoč klikou a zvedni tak integrovaný střešní stan.
Otevři dveře a pozoruj pohyb stupačky, až zapadne na své místo.
Nalož kanystry na střešní nosič, otevři boční úložný prostor pro přístup k lékárničce a dvěma hasicím přístrojům, vysuň šuplík a vyndej lopatu.
Součástí tohoto modelu je unikátně zdobená kostka LEGO® Technic ke 40. výročí.
Tento model LEGO® Technic je navržen tak, aby poskytl úžasné stavitelské zážitky.
Konstruováno pouze pro používání v interiéru.
Model 2 v 1 je možné přestavět na Mobilní vozidlo.
Vozidlo Extreme Adventure (se zvednutým střešním stanem a otevřenými dveřmi) měří přes 30 cm na výšku, 44 cm na délku a 25 cm na šířku a 26 cm na výšku a 24 cm na šířku se staženým stanem a zavřenými dveřmi.
Mobilní vozidlo měří přes 19 cm na výšku, 47 cm na délku a 20 cm na šířku.
  • Téma stavebnic LEGO TECHNIC
  • Počet kostek (dílů) 2382

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: