LEGO 42056 TECHNIC Porsche 911 GT3 RS

42056

Téma stavebnic: LEGO TECHNIC Exklusivní
Počet kostek (dílů): 2704

Nový produkt

Objev ikonické Porsche 911 GT3 RS!

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 79 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 79 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 79 Kč.


7 949 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 8 999 Kč s DPH

Ušetříte: 1 050 Kč (12%)

Oslav inovativní inženýrství a design jednoho z největších světových výrobců automobilů s tímto úžasným modelem LEGO® Technic. Vyvinuto ve spolupráci s Dr. Ing. h.c.F. Porsche AG, toto elegantně vybavené LEGO Technic Porsche 911 GT3 RS se svým hladkým aerodynamickým tvarem, upravitelným zadním spoilerem a oranžovou karosérií je plné autentických detailů a funkcí, které zachycují kouzlo ikonického super vozu, a důraz na detail je jasný už na první pohled! Otevři dveře a uvidíš propracovaný kokpit se závodními sedadly, funkční převodovkou, volantem se spojkou, detailní přístrojovou deskou a přihrádkou, která obsahuje unikátní sériové číslo. Zvedni zadní kapotu a dostaneš se k detailnímu plochému 6 motoru s pohyblivými písty, zatímco v kufru najdeš úložný prostor s kufrem. Červené tlumiče, detailní brzdový třmen a původní poklice se speciálními nízkoprofilovými přilnavými pneumatikami dokreslují tento úžasný model!Obsahuje autenticky navrženou aerodynamickou konstrukci, upravitelný zadní spoiler, přední a zadní světla, červené tlumiče, ráfky s originálním designem se znakem RS, detailní brzdové třmeny, nízkoprofilové pneumatiky, funkční řazení, funkční volant s řadícími pedály, detailní sedadla, přihrádky s unikátním sériovým číslem, otevírací dveře, otevírací kufr se zavazadlem a otevírací zadní kapotu s detailním plochým 6-válcovým motorem.

Součástí je sbírka autentických nálepek.

Prohlédni si vůz v oranžové barvě.

Otevři dveře a dostaneš se do detailního kokpitu.

Zvedni zadní kapotu a prohlédni si detailní 6 válcový motor s pohyblivými písty.

Otevři přihrádku a najdeš unikátní sériové číslo.

Prodává se v luxusním balení.

Obsahuje speciální barevnou sběratelskou brožurku s historií LEGO® Technic a vozů Porsche GT, navíc podrobné návody na stavění.

Tento model LEGO® Technic je navržen, abys s ním zažil úžasné stavitelské zážitky, které zasáhnou všechny tvé smysly.

Tato sada obsahuje více jak 2 700 dílků.

Tato sada nabízí zážitek ze stavění vhodný pro děti a dospělé od 16 let.

Porsche 911 GT3 RS měří přes 17 cm na výšku, 57 cm na délku a 25 cm na šířku.
  • Téma stavebnic LEGO TECHNIC Exklusivní
  • Počet kostek (dílů) 2704

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: