LEGO 41931 DOTS doplňky – 4. série

41931

Počet kostek (dílů): 105

Nový produkt

Odměňte malé tvůrce touto jedinečnou sadou DOTS doplňků, která obsahuje 105 dílků s v

Více informací

Zboží máme skladem!

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body.


83 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 99 Kč s DPH

Ušetříte: 16 Kč (16%)

Tvořte vlastní designy se sadou DOTS doplňků se zvířecími motivy. Použijte zdobítka k vytvoření nejrůznějších výrazů ve tváři – nechybí oči, pusy, uši a packy a dalších 10 náhodných dílků. Přidejte je ke svým náramkům, ozdobám na tašku nebo tajným krabičkám a vyjádřete svou kreativitu. Neexistuje špatný způsob, jak výtvor ozdobit! #dotyourworld

Děti a fanoušci umění a ručních prací si zamilují tajemnou sadu DOTS doplňky – 4. série (41931)! Dílky lze kombinovat s ostatními sety z řady LEGO® DOTS. Zdobítka dětem umožňují rozšiřovat jejich designy a měnit je tak, aby jim ladily s oblečením, náladou a výzdobou pokoje. Extra porce kreativity. Sáček obsahuje 105 barevných dílků, včetně roztomilých kostek s očima, pusou, ušima a packama, a k tomu navíc 10 speciálních supertajných dílků, které zaujmou deseti z šestnácti možných designů. Děti si tak mohou zdobit vlastní náramky, předměty v pokoji nebo ozdoby na tašku podle svého vkusu a rozvíjet tak své tvůrčí schopnosti. Zábavná ruční práce. Malý sáček dětem nabízí možnost hrát si s LEGO DOTS sadami ještě odvážnějšími způsoby, kombinovat je se sety kamarádů a chlubit se jedinečnými designy. Vhodné jako zábavný dárek pro kreativní děti nebo překvapivý přírůstek do sbírky DOTS.

• Dejte kreativním nadšencům do tvoření vlastních šperků možnost originálně si ozdobit své výtvory pomocí dílků ze sady DOTS doplňky – 4. série (41931). Co přesně v sáčku najdou, je tak trochu tajemstvím!
• Procvičte kreativní a tvůrčí dovednosti dětí pomocí sáčku se 105 sběratelskými dílky, mezi kterými najdete barevná zdobítka se zvířecími motivy a 10 tajemných dekorativních destiček.
• Dílky se skvěle hodí ke zdobení náramků i bytových doplňků. Děti mohou zdobítka použít také v kombinaci s dalšími DOTS sadami nebo kterýmikoliv LEGO® stavebnicemi.
• Otevření sáčku s DOTS doplňky ze 4. série (41931) udělá radost všem kreativním duším. Nové barvy a speciální zdobítka se mohou vždycky hodit. Zároveň jde o skvělý dárek pro holky i kluky od 6 let.
• Darujte dětem možnost tvořit vlastní designy s LEGO® DOTS. Tento sáček s barevnými a originálními zdobítky jim pomůže získat při tvoření důvěru ve vlastní kreativitu.
• Sady doplňků LEGO® DOTS nabízejí kreativní hraní a vybízejí děti, aby se projevily tvorbou a zdobením vlastních šperků nebo bytových doplňků. Zábava a LEGO hraní se tak nyní může dostat do rukou i těm, kteří se s těmito hračkami zatím nesetkali.
• Již od roku 1958 splňují LEGO® dílky striktní normy, aby byly konzistentní, kompatibilní a umožňovaly spolehlivé spojování a rozebírání.
• LEGO® dílky pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.
  • Počet kostek (dílů) 105

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LEGO 41931 DOTS doplňky – 4. série

LEGO 41931 DOTS doplňky – 4. série

Odměňte malé tvůrce touto jedinečnou sadou DOTS doplňků, která obsahuje 105 dílků s v

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: