LEGO 41413 FRIENDS Herní boxík: Mia a její léto

41413

Téma: LEGO FRIENDS
Počet kostek (dílů): 48
Počet figurek: 1

Nový produkt

Odměňte malé stavitelky novou hračkou – kompaktním a přenosným herním boxíkem s Miou

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 2 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 2 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 2 Kč.


201 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 249 Kč s DPH

Ušetříte: 48 Kč (19%)

Připravte se na pořádně vypečené léto s Miou. Vyrazte na molo u pláže v městečku Heartlake a pomozte jí s prodejem chutných párků v rohlíku. Ogrilujte šťavnatý párek, hurá s ním do rohlíku, a nezapomeňte na kečup. U mola si na chutnou svačinku brousí jazyk i někdo další. Ale co je tento mořský zloděj zač? Otevřete boxík a zjistěte to!

Zabavte děti na dlouhých, letních a nezáživných cestách herním boxíkem s Miou od LEGO® Friends (41413). Uvnitř barevného pouzdra se ukrývá kousek pláže a stánek s párky v rohlíku. Jedná se o skvělý dárek ke každé příležitosti pro děti, které mají rády jídlo, hraní a kompaktní hračky. Krabička plná pokladů Veškeré prvky obsažené v této letém inspirované stavebnici jsou odnímatelné, takže si děti můžou užívat kreativního hraní bez hranic. Dílky lze k boxíku i připojit, čímž si zajistíte bezstarostnou zábavu na cestách – už žádné ztracené kostky! Boxík je možné rozdělit na dvě části, takže děti mohou sdílet zábavu s kamarády. Chuť vyzkoušet více Pokud si děti tuto sadu zamilují, mohou získat i další boxíky ze sběratelské série. Každý obsahuje tajemné zvířátko náhodné barvy – sledujte, jak děti s napětím zjišťují, jaký tvor se ukrývá uvnitř. Sadu s minipanenkou je možné spojit s dalšími herními boxíky a vytvářet tak zajímavé tvary. Vezměte děti na výlet do městečka Heartlake, kde se jim dostane vřelého přivítání a kde najdou přátele, se kterými se ztotožní.


• Hledáte pěknou, létem inspirovanou hračku? Herní boxík: Mia a její léto (41413) dá dětem možnost pomoct Mii s prací ve stánku s párky v rohlíku a užít si dění na molu. Vychutnají si spoustu letní zábavy při obsluhování zákazníků a hraní s tajemným mořským mazlíčkem.
• Tato sada kromě minipanenky ukrývá také tajemné zvířátko a kostky potřebné k sestavení stánku s párky v rohlíku. Nechybí ani arch se samolepkami, pomocí kterých si mohou děti svůj boxík kreativně ozdobit.
• S jednotlivými modely je možné si hrát mimo boxík nebo si je děti mohou sbalit s sebou na cesty. Boxík lze rozdělit na dvě poloviny, takže je možné se o zábavu podělit s kamarády. Jednotlivé boxíky se dokonce dají skládat na sebe a vzájemně propojovat. Modely se budou také skvěle vyjímat na výstavce.
• Jedná se o skvělý spontánní, narozeninový nebo vánoční dárek pro děti starší 6 let. Tato sběratelská stavebnice s 50 dílky a minipanenkou je dokonalou hračkou na cesty. Díky snadnému sestavení modelů se bude líbit i dětem, pro které je svět LEGO® stavění novinkou.
• Herní boxík měří přes 8 cm na šířku a 6 cm na výšku. Díky kompaktnímu provedení se hravě vejde do tašky nebo batohu, takže si ho děti mohou vzít kamkoliv s sebou. Pro neomezené prázdninové hraní je sadu možné kombinovat se 4 dalšími boxíky z letní série!
• Tato přenosná sada nevyžaduje baterie, naopak ožívá prostřednictvím dětské představivosti. Díky tomu budete mít při balení na dovolenou o starost méně.
• Součástí všech boxíků od LEGO® Friends je srozumitelný tištěný návod na stavění. Jsou určené dětem od 6 let, takže se stavěním si hravě poradí bez cizí pomoci.
• Seznamte děti s dívkami z městečka Heartlake. Je to místo plné vzrušujících a kreativních her a úžasných přátelství, kde děti mohou zkoumat své zájmy a dosáhnout všeho, po čem jejich srdce touží.
• Stavebnice LEGO® Friends splňují ty nejvyšší oborové standardy i kritéria kvality společnosti LEGO Group. Děti, které si budou s touto přenosnou LEGO stavebnicí hrát, ocení, že kostky lze vždy pevně spojit a zároveň se od sebe dají snadno oddělit.
• Společnost LEGO® Group kostky a dílky testuje všemi možnými způsoby. Díky tomu je zajištěno, že každá LEGO stavebnice splňuje ty nejvyšší standardy týkající se celkové bezpečnosti a kvality.
  • Téma LEGO FRIENDS
  • Počet kostek (dílů) 48
  • Počet figurek 1

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LEGO 41413 FRIENDS Herní boxík: Mia a její léto

LEGO 41413 FRIENDS Herní boxík: Mia a její léto

Odměňte malé stavitelky novou hračkou – kompaktním a přenosným herním boxíkem s Miou

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: