Nové LEGO 40500 HARRY POTTER Doplňky a minifigurky ze světa čar a kouzel Zobrazit větší

LEGO 40500 HARRY POTTER Doplňky a minifigurky ze světa čar a kouzel

40500

Doporučený věk: od 6 let +
Téma: LEGO Harry Potter
Počet kostek (dílů): 33
Počet figurek: 4

Nový produkt

Sada s doplňky pro extra porci magické zábavy

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 4 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 4 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 4 Kč.


419 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Obohaťte stavebnice LEGO® Harry Potter™ svých dětí o minifigurky Harryho Pottera, pana Borgina a 2 kouzelníků, a navíc také o spoustu kouzelnických předmětů z filmů a doplněk odkazující na Brumbálovu armádu.

Stavebnice Doplňky a minifigurky z kouzelnického světa (40500) od LEGO® Harry Potter™ obsahuje extra postavy a autentické prvky z Bradavic, které děti mohou přidat do stávajících sad. Těšit se mohou na minifigurky Harryho Pottera, pana Borgina a 2 kouzelníků, ale také na sovu, doplněk odkazující na Brumbálovu armádu, 2 hůlky, stůl, kyselé bonbóny ve sklenici, 2 kotlíky a sklenici na magické ingredience. Sada Doplňky a minifigurky ze světa čar a kouzel dětem přináší spoustu magické a kreativní zábavy.

• Extra porce magie – Stavebnice Doplňky a minifigurky ze světa čar a kouzel (40500) od LEGO® Harry Potter™ nabízí postavy a prvky z prostředí Bradavic, které si děti mohou přidat do stávajících sad LEGO Harry Potter.
• Uhrančivé doplňky – Sada čítající 33 dílků obsahuje minifigurky Harryho Pottera, pana Borgina a 2 kouzelníků, sovu, stůl, soupis členů Brumbálovy armády, kyselé bonbóny, 2 hůlky, 2 kotlíky a sklenici na ingredience.
• Univerzální dárek – Fanoušci stavebnic LEGO® a filmové ságy Harry Potter™ od 6 let mohou rozšířit své stávající sady LEGO Harry Potter o nové herní možnosti.
  • Doporučený věk od 6 let +
  • Téma LEGO Harry Potter
  • Počet kostek (dílů) 33
  • Počet figurek 4

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LEGO 40500 HARRY POTTER Doplňky a minifigurky ze světa čar a kouzel

LEGO 40500 HARRY POTTER Doplňky a minifigurky ze světa čar a kouzel

Sada s doplňky pro extra porci magické zábavy

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: