LEGO® 31121 CREATOR Krokodýl

31121

Doporučený věk: od 7 let +
Téma: LEGO® CREATOR
Počet kostek (dílů): 454
Dle zájmu: Zvířata

Nový produkt

Odměňte nadšené milovníky zvířat fascinující stavebnicí s modelem krokodýla od LEGO®

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 11 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 11 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 11 Kč.


1 197 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Vydejte se na výpravu k řece a postavte si neohrožené zvířecí predátory. Dávejte ale pozor, aby vás nesežral hladový krokodýl. Až vás přestane bavit, můžete ho přestavět na jedovatého hada, který si brousí zuby na bezbrannou myš, nebo žábu s dlouhým jazykem, která se snaží ulovit mouchu. Samozřejmě si můžete postavit i něco úplně jiného, s touto fantastickou stavebnicí 3 v 1 je to jenom na vás!

Stavebnice Krokodýl (31121) od LEGO® Creator 3 v 1 umožní dětem stát se dobrodruhy v divočině, která ukrývá řadu zajímavých zvířat. Mohou se těšit na krokodýla s pohyblivým tělem a otevírací tlamou. Společnost mu dělá ptáček a vedle se povaluje kostra ryby, takže o inspiraci pro vlastní příběhy nebude nouze.Kreativní hraní s modely divokých zvířatSe stavebnicemi LEGO Creator 3 v 1 zábava nikdy nekončí. Sady nabízí hned 3 parádní modely v jedné sadě. V případě této si děti mohou postavit krokodýla, kterého pak lze přestavět na hada s pohyblivým tělem, žábu s vypláznutým jazykem. Samozřejmě nic jim nebrání v tom, aby se pustili do stavění vlastních zvířecích výtvorů.Kreativní dárek, který zaručeně potěšíStavebnice LEGO Creator 3 v 1 dávají dětem možnost vychutnat si nekončící akci díky hned 3 modelům v 1 krabici! Zábava pokračuje i po složení modelu, jelikož jej lze kdykoliv rozložit a přestavět na cokoliv jiného. Vyberte si některou z nápaditých sad 3 v 1, které ukrývají parádní modely vesmírných korábů, pouťových atrakcí či hradů.


• Stavebnice Krokodýl (31121) od LEGO® Creator 3 v 1 přináší dětem 3 modely v 1 sadě – krokodýla, hada a žábu.
• Každé ze zvířat doplňuje menší model pro ještě větší porci zábavy – krokodýlovi dělá společnost pták, hadovi myš a žábě moucha.
• Všechny 3 zvířecí modely jsou pohyblivé: krokodýl a had mají pohyblivá těla a tlamy. Žába pak umí hýbat nohama a vyplazovat jazyk.
• Se 454 dílky je tato stavebnice LEGO® Creator 3 v 1 ideálním dárkem pro děti ve věku od 7 let, které mají rády obohacující stavitelské výzvy.
• Krokodýl měří něco málo přes 4 cm na výšku, 38 cm na délku a 12 cm na šířku – ideální velikost pro hraní doma nebo u kamarádů.
• Děti si mohou vychutnat trojnásobnou porci zábavy při hraní s děsivým krokodýlem, nebezpečným hadem, nebo hladovou žábou.
• Podívejte se také na další skvělé stavebnice od LEGO® Creator 3 v 1 pro rok 2021. Mohly by vás zaujmout třeba sady Vesmírné dobrodružství s raketoplánem (31117), Ruské kolo (31119) nebo Středověký hrad (31120).
• Stavebnice z řady LEGO® Creator 3 v 1 nabízí ohromnou porci stavitelské zábavy díky 3 modelům v 1 krabici.
• LEGO® kostky už více než šest desetiletí vyrábíme z těch nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž je zaručeno, že je lze vždy bezpečně spojovat a oddělovat.
• LEGO® stavebnice splňují přísné globální bezpečnostní normy.
  • Doporučený věk od 7 let +
  • Téma LEGO® CREATOR
  • Počet kostek (dílů) 454
  • Dle zájmu Zvířata

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

LEGO® 31121 CREATOR Krokodýl

LEGO® 31121 CREATOR Krokodýl

Odměňte nadšené milovníky zvířat fascinující stavebnicí s modelem krokodýla od LEGO®

VIDEO

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: