LEGO 21146 MINECRAFT Útok kostlivců

21146

Téma stavebnic: LEGO MINECRAFT
Počet kostek (dílů): 457
Počet figurek: 4

Nový produkt

Připrav se na útok kostlivců!

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 10 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 10 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 10 Kč.


1 039 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Dopor. cena : 1 299 Kč s DPH

Ušetříte: 260 Kč (20%)

Připrav se k boji se sadou 21146 Útok kostlivců od LEGO® Minecraft™! Během bleskové bouře ses dostal až na kraj Minecraft lesa. Když v tom se objeví kostlivý jezdec s kouzelnou helmou a lukem. Blíží se společně se svou armádou kostlivců. Postav si úkryt s pracovním stolem, postelí a pecí, a připrav se k boji! Vytvoř kamenný meč a postav propadliště, abys nepřátelské nájezdníky překvapil. Pak dohlídni na svou úrodu, ostříhej svou červenou ovci a očekávej útok kostlivců!

Postav si úkryt s postelí, pracovním stolem, pecí a tajným propadlištěm, kterým nezvané moby překvapíš. Potom vytvoř kamenný meč a připrav se na boj proti armádě kostlivců. Užij si spoustu Minecraft™ dobrodružství s touto sadou 21146 Útok kostlivců z kolekce LEGO® Minecraft, která byla vytvořena speciálně pro fanoušky této velmi úspěšné videohry. Jednotlivé části modelu můžeš snadno různě kombinovat. Spoj tuto sadu s dalšími stavebnicemi a vytvoř si vlastní svět LEGO Minecraft. Součástí je také minifigurka Stevea, a navíc figurky červené ovce, kostlivého jezdce a 2 kostlivců.

● Obsahuje minifigurku Stevea, a navíc figurky červené ovce, kostlivého jezdce a 2 kostlivců.
● Obsahuje 3podlažní sestavitelný úkryt s pracovním stolem, postelí, pecí, truhlou, plameny, plotem, úrodou, 2 žebříky a otevíracím propadlištěm.
● Ostříhej červenou ovci a získej blok červené vlny.
● Vyrob si kamenný meč a připrav se na boj!
● Dávej si pozor na kostlivého jezdce s jeho kouzelnou helmou a lukem.
● Aktivuj funkci propadliště a uvězni kostlivé nájezdníky!
● Mezi zbraněmi najdeš 2 luky, kouzelný luk a meč. ● Mezi doplňky najdeš kouzelnou helmu kostlivého jezdce, krumpáč, dýni, nůžky a pšenici.
● Snadno přestavitelný design se dvěma možnostmi uspořádání modelu.
● Tato sada obsahuje více než 455 kostek.
● Sada Útok kostlivců měří přes 16 cm na výšku, 26 cm na šířku a 19 cm do hloubky.
  • Téma stavebnic LEGO MINECRAFT
  • Počet kostek (dílů) 457
  • Počet figurek 4

26 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: