LEGO 10269 CREATOR Harley-Davidson Fat Boy

10269

Téma: LEGO CREATOR EXPERT
Počet kostek (dílů): 1023

Nový produkt

Postav si a vystav vlastní motocykl Harley-Davidson® Fat Boy®!

Více informací

Toto zboží je na cestě na náš sklad!

Zakoupením tohoto produktu získáte až 24 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 24 věrnostních bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón na další nákup v hodnotě 24 Kč.


2 499 Kč s DPH

Cena včetně DPH 21 %

Vychutnej si motorkářskou legendu se sadou LEGO® Creator Expert 10269 Harley-Davidson® Fat Boy®. Tento detailní model byl vyvinut ve spolupráci s Harley-Davidson a zachycuje slavné prvky ikonického stroje, od kol s pevnými disky Lakester a velkými pneumatikami až po palivovou nádrž ve tvaru kapky s logy Harley-Davidson a vestavěným otáčkoměrem. Replice z kostek nechybí ani motor Milwaukee-Eight® s pohyblivými písty, duální výfuk, pohyblivá řídítka, pohyblivá řadicí pedálová páka a brzda, stojánek a robustní výstavní cedulka. V klasickém tmavě červeném a černém provedení se bude vyjímat na každé výstavce, doma i v kanceláři. Tato LEGO sada pro pokročilé zaručí pohlcující a obohacující stavitelský zážitek.

Model je vybaven koly s pevnými disky Lakester a velkými pneumatikami, palivovou nádrží ve tvaru kapky s logy Harley-Davidson a vestavěným otáčkoměrem, motorem Milwaukee-Eight® s pohyblivými písty, duálním výfukem, pohyblivými řídítky, pohyblivou řadicí pedálovou pákou a brzdou, stojánkem a robustní výstavní cedulkou.
Replika má ikonické červené a černé barevné provedení.
Tento LEGO® motocykl bude chloubou každé výstavky, ať už doma nebo v kanceláři.
Roztoč zadní kolo a sleduj, jak ožije motor Milwaukee-Eight® s pohyblivými písty.
Součástí sady jsou 2 tmavě červené destičky 2x4 s potiskem loga Harley-Davidson Fat Boy®, které jsou novinkou pro červenec 2019.
Speciální prvky zahrnují zadní ráfek se širokou pneumatikou, který vyjde také v červenci 2019.
Model měří více než 20 cm na výšku, 18 cm na šířku a 33 cm na délku.
  • Téma LEGO CREATOR EXPERT
  • Počet kostek (dílů) 1023

27 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: